Інтерфакс-Україна
11:55 25.05.2020

Просування українського експорту на світові ринки стане одним із КРI українських дипломатів

1 хв читати
Просування українського експорту на світові ринки стане одним із КРI українських дипломатів

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що уряд зробить просування українського експорту одним із КРI українських дипломатів.

"Ми наразі працюємо з Міністерством закордонних справ, щоб трохи змінити напрями роботи дипломатичної служби України за кордоном. Ми орієнтуватимемо наших дипломатів на просування українського експорту. Це така своєрідна реформа. Просування українського експорту на світові ринки стане одним із КРI українських дипломатів. Ще одним КРI може стати залучення інвестицій в Україну. Звідси експорт, сюди інвестиції, а імпорт в Україну й так зайде силами дипломатів іноземних держав", - сказав Шмигаль в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Щодо інвестицій з України, то прем'єр зазначив, що в сьогоднішніх умовах він "локалізувався б і зайнявся економічним і інвестиційним націоналізмом, у хорошому значенні цього слова, та інвестував би в Україні".

На його думку, в країні дуже хороші умови для інвестицій, а також хороша маржа в окремих галузях, з точки зору економічних можливостей.

"Тому інвестувати треба вдома, розвивати локальне виробництво, підвищувати якість і потім виходити з експортом назовні", - наголосив Шмигаль.


Повний текст інтерв'ю з прем'єр-міністром України буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня скоротилися ще на 9,3% на тлі стабільної гривні

Держава профінансувала 397 кінопроектів на 3,5 млрд грн в 2014-2025рр - Держкіно

ВАР закликала терміново розв'язати проблему імпорту азотних добрив

Зеленський запропонував Канаді долучитися до значних енергопроєктів

Чистий прибуток банків України за 7 міс.-2025 скоротився на 1,2%

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за 20 днів серпня збільшився на 8,1%, продовживши 2-місячне зростання

В Україні накопичено 10,8 млрд куб. м газу при урядовому плані на 1 листопада 13,2 млрд куб. м і щодобовій закачці 50 млн куб. м

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА