21:18 25.05.2020

Закон про вдосконалення адміністрування податків вимагає термінових змін

1 хв читати
Закон про вдосконалення адміністрування податків вимагає термінових змін

Податковий закон 466-ІХ (законопроект 1210) значно збільшує повноваження податкових органів і ускладнює адміністрування податків, тому зміни в нього потрібно вносити терміново, вважає глава виконавчого комітету Національної ради реформ при президенті України Міхеіл Саакашвілі.

"Його (закон - ІФ-У) потрібно міняти терміново ... Податкова отримала право закручувати гайки, презумпція провини перекладається на платника податків, тому що треба доводити щось податковій", - сказав Саакашвілі в ефірі "Україна 24" у понеділок.

"Точно знаю, що президент його не хотів підписувати", - додав він, однак зазначив, що прийняття цього закону було однією з попередніх умов укладення нової угоди з Міжнародним валютним фондом.

На думку глави комітету Нацради реформ, в ситуації коронакризи нелогічно збільшувати податкове навантаження і контроль фіскальних органів.

Одночасно Саакашвілі озвучив кілька ідей щодо реформи митних органів, зокрема - спрощення митних формальностей і відмова від митних брокерів.

Як повідомлялося, президент 21 травня підписав скандальний закон з поправками до Податкового кодексу щодо вдосконалення адміністрування податків і усунення технічних неузгодженостей в податковому законодавстві, прийнятий 16 січня цього року.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінінфраструктури хоче залучати супутникові сервіси для моніторингу інфраструктури

Консенсус-прогноз падіння ВВП України в 2020 році погіршився до 6% із поліпшенням відскоку у 2021 році до 3,2% - Мінекономіки

Кабмін призначив Іващенка першим заступником, Немілостівого - заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості

DCH заявляє про відсутність у АМКУ права відмовити в покупці "Мотор Січі" з китайськими партнерами та готовність іти до міжнародного суду

Інфляція в Україні в річному вимірі залишилася на рівні 2,4% після дефляції 0,6% у липні

ЄБА розкритикувала пропозицію Кабміну штрафувати бізнес за недотримання відвідувачами маскового режиму

ПриватБанк запустив біометричні POS-термінали з ідентифікацією обличчя

Група "Текстиль-Контакт" запустила в Чернігові виробництво медодягу з високим ступенем захисту

НБУ дозволив з 1 вересня усім банкам приймати та передавати для дослідження в центробанк сильно зношені банкноти

Група DCH гарантує збереження і розвиток виробничої бази "Мотор Січі", її технологій і прав інтелектуальної власності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА