16:58 27.05.2020

"Укрзалізниця" розробляє стратегію розвитку мультимодальних перевезень

2 хв читати
"Укрзалізниця" розробляє стратегію розвитку мультимодальних перевезень

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) розробляє довгострокову стратегію розвитку мультимодальних перевезень, повідомила прес-служба "УЗ" із посиланням на в. о. члена правління компанії Романа Веприцького в середу.

Він, зокрема, зазначив, що ринок контейнерних перевезень в Україні демонструє позитивну динаміку зростання в середньому на 13-15% щороку. Відповідно, зростання контейнерних перевезень відбувається і на залізниці. Так, за перші чотири місяці 2020 року залізницею у складі контейнерних поїздів перевезено 90 тис. TEU, що більш ніж удвічі перевищує обсяги перевезень за аналогічний період 2019 року.

"Розвиток залізничних контейнерних перевезень в Україні має бути одним із головних напрямів "Укрзалізниці", проте він також не має бути хаотичним. Тому на сьогодні ми опрацьовуємо стратегію розвитку мультимодальних перевезень", - сказав Веприцький під час зустрічі з представниками вантажовласників України та керівництвом філії "Центр транспортного сервісу "Ліскі".

В. о. члена правління компанії також додав, що стратегія має вирішити низку питань для подальшого динамічного розвитку контейнерних перевезень.

"Ринок мультимодальних перевезень має великий потенціал. Проте для подальшого його розвитку ми маємо вирішити питання, пов'язані з оновленням рухомого складу, будівництвом мережі інтермодальних терміналів та технічним оснащенням діючих терміналів. Це і є ключові напрями, над якими ми працюємо в стратегії розвитку", - зазначив Веприцький.

Він також додав, що до 2030 року перевезення контейнерів залізницею можуть сягнути 2,8 млн TEU.

"2,8 млн TEU вантажів - це оптимістичний сценарій, закладений у стратегії розвитку "Укрзалізниці" на 2019-2023 роки. Вважаю, що це цілком досяжні цифри", - повідомив Веприцький.

Як повідомлялося, в 2019 році у складі контейнерних поїздів українською залізницею було перевезено понад 163,3 тис. TEU контейнерних вантажів, що на 71% більше, ніж у 2018 році.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зовнішньоторговельний оборот КНР у першому півріччі 2020 року перевищив $ 2 трлн

Лівія знову оголосила форс-мажор на експорт нафти

В. о. глави НБУ сподівається на збереження нинішньої команди та системи колегіального ухвалення рішень

Правління НБУ на зустрічі з президентом наголосило на важливості незмінності політики центробанку

Економічний збиток від повеней в Китаї цього року вже перевищив $11 млрд

Україна довела імпорт газу до 70 млн куб.м/добу, майже все йде на закачування в ПСГ – глава ОГТСУ

Тариф "Укренерго" на передання електроенергії з серпня збільшиться на 54,6%

Міненергетики України завершило медіацію між представниками вуглевидобувних підприємств і "Центренерго", шахтарі припинили акцію протесту під будівлею ОП

Рада НБУ у вересні затвердить Основні засади грошово-кредитної політики

НБУ на тендері надав 5,1 млрд грн семи банкам під 6% на термін до п'яти років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА