20:21 27.05.2020

Наглядова рада Lufthansa відкинула висунуті ЄС умови фіндопомоги

1 хв читати
Наглядова рада Lufthansa відкинула висунуті ЄС умови фіндопомоги

Наглядова рада Deutsche Lufthansa AG не стала затверджувати пакет фінансової допомоги обсягом 9 млрд євро, запропонований урядом Німеччини, після того як Європейська комісія спробувала змусити авіаперевізника відмовитися від ключових слотів в аеропортах Франкфурта і Мюнхена.

Як повідомляється в прес-релізі Lufthansa, компанія поки відкладе скликання позачергових зборів, необхідне для отримання згоди акціонерів на угоду, навіть не дивлячись на те, що вона втрачає не менше 1 млн євро на годину на тлі припинення польотів переважної частини її літаків.

Вимоги органу ЄС з питань конкуренції, на думку наглядової ради, "призведуть до ослаблення вузлових функцій домашніх аеропортів Lufthansa", і економічні наслідки для компанії, що випливають з цього, необхідно "ретельно проаналізувати".

Lufthansa в понеділок досягла угоди з урядом ФРН, відповідно до якої держава отримає 20% акцій в обмін на надання авіаперевізнику фінансової допомоги в розмірі до 9 млрд євро з державного Фонду економічної стабільності (WSF).

Однак Європейська комісія хоче, щоб Lufthansa послабила свій контроль в аеропортах Франкфурта і Мюнхена, які вона використовує як свої головні вузлові аеропорти.

Акції Lufthansa, які піднялися до максимальних позначок за останні два місяці, втратили частину позицій у середу. Їх вартість під час торгів у Франкфурті виросла на 0,4%.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА