Інтерфакс-Україна
11:19 29.05.2020

"Нова пошта" з 1 червня поновлює стягування плати за зберігання посилок

1 хв читати
"Нова пошта" з 1 червня поновлює стягування плати за зберігання посилок

Група компаній "Нова пошта" з 1 червня 2020 року відновлює стандартні умови послуги зберігання посилок у відділеннях, раніше змінені у зв'язку з карантином.

Як повідомляла компанія у п'ятницю, з 1 червня, як і до карантину, посилки безкоштовно зберігатимуться сім календарних днів, на восьмий день нараховуватиметься плата за зберігання.

"Наразі в містах відновлюється рух громадського транспорту, планується відновлення міжміських та міжобласних пасажирських перевезень. Тому ми ухвалили рішення відновити дію послуги", - зазначили у компанії.

У "Новій пошті" уточнили, що плата за зберігання посилок і вантажів не нараховуватиметься до 7 червня включно - для відправлень, які надійдуть у відділення до 1 червня включно. Першим платним днем зберігання буде 8 червня.

Для відправлень, які надходитимуть у відділення після 1 червня, діятимуть стандартні умови послуги.

Із 1 червня всі клієнти отримають стандартну інформацію про відновлення дії послуги на всі канали зв'язку - SMS, Viber тощо.

Як повідомлялося, "Нова пошта" ввела безкоштовне зберігання відправлень 18 березня 2020 року, коли в Україні було введено обмеження в роботі міського та міжміського транспорту, щоб клієнти не хвилювалися про свої посилки і змогли забрати їх, коли зможуть дістатися до відділення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

Українським морським коридором перевезено 100 млн тонн зерна — Кулеба

ЄБРР покриє 60% ризику за кредитом Укрсиббанку на $17 млн для Yednist' Group

Житлові товариства можуть перезапустити в Україні через окремий закон - Шуляк

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

"Укрзалізниця" отримала 2 тис. тонн високотехнологічних рейок Р-65 від японського виробника Nippon Steel

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА