13:28 29.05.2020

Мінфін погасив другий випуск облігацій зовнішньої держпозики на $1 млрд

1 хв читати
Мінфін погасив другий випуск облігацій зовнішньої держпозики на $1 млрд

Міністерство фінансів України 28 травня погасило другий випуск облігацій зовнішньої державної позики (ОВДП) під гарантії США на $1 млрд, повідомляється на сайті міністерства у п'ятницю.

"Незважаючи на світову кризу та виклики для країн, що розвиваються, Україна продовжує вчасно та в повному обсязі виконувати свої боргові зобов’язання. Кошти, отримані під гарантію США протягом 2014-2016 років, надали суттєву підтримку для державного бюджету у складний для України час та сприяли проведенню реформ в Україні", - зазначив урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца, якого цитує прес-служба Мінфіну.

Міністерство нагадало, що випуск ОВДП під гарантію США номінальною вартістю $1 млрд було здійснено в 2015 році з процентною ставкою 1,847% річних. Це другий із трьох випусків під гарантію США, здійснених у 2014-2016 роках за ставкою менше ніж 2% річних, перший з яких було погашено у травні 2019 року, а погашення ОВДП, випущених у 2016 році, буде здійснено у вересні 2021 року.

"Мінфін продовжує реалізовувати стратегію управління державним боргом, зокрема шляхом втілення раціональної політики управління державним боргом, зміцнення відносин з інвесторами, залучення міжнародних інвесторів на внутрішній ринок державних облігацій та покращення рейтингів України як позичальника", - зазначило міністерство, додавши, що за підсумками 2019 року рівень держборгу до ВВП знизився до 44,3%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА