21:15 11.06.2020

Облгази повинні поділитися даними з вибраними споживачами постачальниками газу

1 хв читати
Облгази повинні поділитися даними з вибраними споживачами постачальниками газу

Оператори газорозподільчих мереж (ГРМ), які здійснюють доставку газу, після наміченого на 1 липня відкриття ринку для побутового сегмента повинні будуть ділитися даними з усіма постачальниками, яких виберуть побутові споживачі, зазначається в меморандумі української влади Міжнародному валютному фонду (МВФ), оприлюдненому в четвер.

"Побутові споживачі повинні мати право дозволити передачу даних про фактичне споживання, а оператори системи розподілу повинні будуть надавати доступ до своїх даних про фактичне споживання будь-якому постачальнику, якого обирає побутовий споживач", - йдеться в документі.

Згідно з ним, таке надання даних повинне здійснюватися безкоштовно, і для нього буде запущений Єдиний центр даних для побутових споживачів газу.

Зараз базою даних, яка серед іншого необхідна для вільної зміни побутовими споживачами постачальників газу, мають у своєму розпорядженні оператори ГРС. Раніше, в 2018 році, уряд зобов'язав облгази передати в Мінфін інформацію про кожного побутового споживача (ПІБ, його ідентифікаційний податковий номер і номер паспорта, вид об'єкта, поштову адресу, EІC-код споживача і реквізити укладеного з побутовим споживачем договору розподілу газу) з тим , щоб ці дані згодом були передані "Нафтогазу". Однак зазначене положення урядової постанови було оскаржене операторами ГРС.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА