Інтерфакс-Україна
19:31 12.06.2020

НБУ цього тижня скоротив викуп валюти на міжбанку вдесятеро - до $40 млн

1 хв читати
НБУ цього тижня скоротив викуп валюти на міжбанку вдесятеро - до $40 млн

Національний банк України (НБУ) у період із 9 до 12 червня купив на міжбанківському валютному ринку $40 млн, що в 10,3 разу менше, ніж тижнем раніше ($410,7 млн), свідчать дані центробанку, оприлюднені на його сайті в п'ятницю.

Згідно з ними, у другий тиждень червня Нацбанк на міжбанку тільки купував валюту і провів усі інтервенції за єдиним курсом.

Загалом із початку року центробанк придбав до резервів $3,18 млрд, а продав - $2,79 млрд, зокрема в березні він витратив на підтримку гривні $2,2 млрд, тоді як у квітні купив $723,3 млн, продав - $44,5 млн, а в травні купив $660,6 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" пропонує враховувати розмір бізнесу під час встановлення валютних обмежень

МХП планує збільшити частку EBITDA від небазових продуктів до 50+%, цікавиться ринком овочів

МАГАТЕ не фіксує на майданчику ЗАЕС конкретних дій РФ щодо намагання запуску енергоблоків – очільник ДІЯРУ

"Славскі" та "Рожанка Парк" підпишуть з урядом інвестдоговори про держпільги на реалізацію курортів у Карпатах

Експорт зерна в 2024/25 МР менше за минулорічний на 8 млн тонн - Мінагрополітики

"Ліси України" у 2025р. витратять 500 млн грн на будівництво доріг

Результати роботи ТЦ Arricano у Кривому Розі та Запоріжжі демонструють перспективи відбудови і розвитку цих міст

Підприємства АПК у I кв.-2025 очолили рейтинг найзбитковіших видів економічної діяльності – Южаніна

Українська титанова "Велта" отримала третій патент у США

IDS Ukraine на базі Миргородського заводу ввела в дію сонячну електростанцію потужністю 1,4 МВт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА