15:32 16.06.2020

Мінекономіки очікує відновлення зростання економіки України в IV кв.-2020

1 хв читати
Мінекономіки очікує відновлення зростання економіки України в IV кв.-2020

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства очікує відновлення зростання економіки України в жовтні-грудні 2020 року, повідомив глава міністерства Ігор Петрашко.

"На третій квартал очікуємо відновлення торгівлі, виробництва і на четвертий - очікуємо вже зростання", - сказав Петрашко на прес-конференції в Києві у вівторок.

Водночас такий прогноз передбачає, що кількість хворих на COVID-19 суттєво не збільшуватиметься, наголосив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

Пошкоджені РФ потужності приблизно 25% газовидобутку України можна відновити не раніше вересня-листопада – директор ЦДЕ

Новий голова Держстату має за мету здійснити цифрову трансформацію служби

"Метінвест" у війну через дефіцит кадрів відмінив конкурси на вакантні позиції та скоротив терміни навчання

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА