Інтерфакс-Україна
17:42 18.06.2020

Запаси газу в ПСГ України наближаються до 19 млрд куб. м, до початку зими сягнуть рекорду - глава "Нафтогазу"

1 хв читати
Запаси газу в ПСГ України наближаються до 19 млрд куб. м, до початку зими сягнуть рекорду - глава "Нафтогазу"

Запаси природного газу в українських підземних сховищах (ПСГ) станом на червень 2020 року становлять близько 19 млрд куб. м, до кінця сезону закачування планується вийти на новий рекорд, повідомив голова НАК "Нафтогаз Україна" Андрій Коболєв.

"Ми активно працюємо над тим, щоб наростити обсяг зберігання іноземними компаніями газу в українських сховищах. Власне кажучи, це зараз і відбувається. Станом на червень обсяг у сховищах наближається до 19 млрд куб. м, що є відносно позитивним показником. Ми сподіваємося вийти на новий рекорд наприкінці цього сезону закачування", - сказав він під час hard talk дискусії "Нафтогаз. Що далі?", трансляція якої відбувається в Youtube в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС розглядає можливість виділення Україні гранту в розмірі EUR90 млрд, якщо план щодо використання активів РФ провалиться

Bolt прагне довести кількість жінок-водійок до 50%, нині їх менше 10%

"Укрнафта" розпочала продаж зимового дизпалива

Молокопереробні підприємства надають найбільші знижки на сметану і вершки - аналітики

"Ліси України" на форвардних торгах на І пів.-2026 реалізували 100% виставленої на продаж лісопродукції

Місія МВФ почала дискусії в Києві щодо нової програми EFF

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА