16:13 22.06.2020

"Нафтогаз" у липні підвищить ціну на газ для промисловості на 9,7%

1 хв читати
"Нафтогаз" у липні підвищить ціну на газ для промисловості на 9,7%

НАК "Нафтогаз України" у липні 2020 року підвищить ціну на природний газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 9,7% (на 314,4 грн) порівняно з ціною поточного місяця - до 3,57 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Згідно з повідомленням на сайті компанії, зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ за передоплатою обсягом понад 50 тис. куб. м на місяць за умови відсутності боргів перед компанією і для 100-відсоткових "дочок" НАК.

Для інших покупців ціна наступного місяця збільшиться на 8,7% (на 331,6 грн) - до 4,15 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Як повідомлялося, в Україні з 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, окрім населення і ТКЕ для потреб населення. З цього часу "Нафтогаз" постачає газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Ціни НАК у червні, які на 20% нижче травневих, є рекордно низькими з моменту скасування держрегулювання.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА