Інтерфакс-Україна
19:05 22.06.2020

Промисловці просять скасувати введення з 1 липня розкритикованого бізнесом та АМКУ нового договору УЗ на перевезення вантажів

2 хв читати
Промисловці просять скасувати введення з 1 липня розкритикованого бізнесом та АМКУ нового договору УЗ на перевезення вантажів

Триває протистояння природного монополіста у сфері залізничних перевезень АТ "Укрзалізниця" з його замовниками, в зв'язку з чим промисловці просять владу скасувати введення у дію нового договору на перевезення вантажів, яке заплановане з 1 липня поточного року.

Відповідно до прес-релізу Української асоціації виробників феросплавів (УкрФА), незважаючи на рішення АМКУ від 26 березня 2020 року, яким УЗ рекомендовано в обов'язковому порядку відкласти введення нового договору до моменту завершення його доопрацювання з урахуванням зауважень і пропозицій, наданих операторами ринку вантажних перевезень, на думку бізнес асоціацій, монополіст формально поставився до виконання цих рекомендацій. Так, проведена через Skype зустріч тільки імітувала обговорення зауважень замовників послуг із перевезення, а перенесення дати з 1 квітня на 1 липня пояснюється виключно карантинними обмеженнями.

З огляду на ігнорування вимог ринку і рекомендацій антимонопольного відомства з боку АТ "Укрзалізниці", а також тиск із боку монополіста на замовників шляхом непідтвердження планів перевезення без укладення нового договору, представники бізнесу, які забезпечують понад 90% замовлень на залізничні вантажоперевезення, скерували спільне звернення до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, глави Офісу президента Андрія Єрмаку, секретаря РНБО Олексію Данілова, голови парламентського комітету з питань транспорту Юрій Киселя з проханням скасувати введення нового договору "Укрзалізниці" з 1 липня 2020.

"З огляду на явну недоопрацьованість положень нового договору, його протиріччя з чинним законодавством, асоціації вимагають скасувати його введення до моменту завершення доопрацювання з урахуванням зауважень вантажовласників. На період доопрацювання редакції нового договору, асоціації вважають за необхідне продовжити термін дії чинного договору на надання послуг з організації перевезення вантажів залізницею", - резюмується в прес-релізі УкрФА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА