18:03 25.06.2020

Негода в західних областях не вплинула на транзит газу до країн Євросоюзу - ОГТСУ

1 хв читати
Негода в західних областях не вплинула на транзит газу до країн Євросоюзу - ОГТСУ

Транзит природного газу до країн Європейського Союзу, незважаючи на погодні умови в західних областях України, здійснюється безперебійно в запланованих обсягах, інформує ТОВ "Оператор ГТС України" (ОГТСУ) на своєму сайті.

Об'єкти, задіяні в транзиті газу, перебувають під особливим контролем. Наразі фахівці компанії оцінюють ризики як прийнятні, зазначає ОГТСУ.

Коментуючи ситуацію з газопостачанням у населених пунктах західних областей, компанія повідомила, що станом на 25 червня стихія зруйнувала повітряний перехід газопроводу-відведення до газорозподільної станції (ГРС) "Брусниця" через річку Черемош (Івано-Франківська обл.), що спричинило припинення газопостачання дев'яти населених пунктів Чернівецької області.

Відновлення газопроводу і ліквідація наслідків аварії розпочнеться, щойно вщухне негода.

Для забезпечення безперебійного газопостачання українських і європейських споживачів ОГТСУ визначив потенційно небезпечні ділянки, на випадок аварійних ситуацій розробив план заходів із їх локалізації, а також сценарії перемикання газових потоків. Наразі здійснюється моніторинг рівня води та стану опорних конструкцій у місцях переходу газопроводів через річки, мобілізовано техслужби та ремонтні бригади, підготовлено необхідну для реагування техніку, зазначено в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА