15:02 26.06.2020

Мінінфраструктури та "Рисоіл-Херсон" підписали договір про концесію Херсонського МТП

2 хв читати
Мінінфраструктури та "Рисоіл-Херсон" підписали договір про концесію Херсонського МТП

 

Міністерство інфраструктури України та компанія "Рисоіл-Херсон" підписали договір про здачу в концесію Херсонського морського торговельного порту (МТП).

Відповідний документ підписали у присутності президента України Володимира Зеленського Міністерство інфраструктури України в особі держсекретаря Володимира Бучка, ДП "Адміністрація морських портів України" в особі в.о. голови Олександра Голодницького, ТОВ "Проектна компанія "Рисоіл-Херсон" в особі Владислава Талаха і ТОВ "Рисоіл-Херсон" в особі Шота Хаджишвілі у п'ятницю.

"Сьогодні прекрасна подія для України і, насамперед, для Херсона - вперше за історію України в нас відбувається морська концесія (...) З інвестором ми обговорили всі деталі - це збільшення робочих місць і нескорочення усіх співробітників", - прокоментував підписання договору президент.

Як зазначив у свою чергу міністр інфраструктури Владислав Криклій, компанія-концесіонер ТОВ "Рисоіл-Херсон" інвестує в розвиток порту близько 300 млн грн. Крім того, понад 18 млн буде вкладено в місцеву інфраструктуру.

Згідно з угодою, "Рисоіл-Херсон" надається виняткове право створювати, будувати й управляти Херсонським морським торговельним портом з метою його модернізації та подальшого розвитку. Період дії концесії триватиме 30 років.

Раніше робоча група з питань узгодження положень концесійного договору за проектом у Херсонському морському торговельному порту схвалила текст концесійного договору.

Як повідомлялося, Верховний Суд України постановив скасувати рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Києва, яким було заблоковано завершення концесійного конкурсу в МТП "Херсон".

Антимонопольний комітет України на початку березня надав дозвіл ТОВ "Рисоіл-Херсон" (консорціум "Петро Ойл енд Кемікалс" та AT RISOIL, Грузія-Швейцарія) на концесію в морському торговому порту "Херсон".

Згідно з інформацією на сайті Мінінфраструктури України, пропозиції "Рисоіл-Херсон" становили: 7% - ставка концесійного платежу; 12,06 млн грн - фіксований концесійний платіж; додаткові інвестиції за перший і другий роки - по 33,284 млн грн, за третій і четвертий - по 8,321 млн грн; 18,089 млн грн інвестицій у розвиток місцевої інфраструктури, збереження протягом 60 місяців робочих місць у порту.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА