14:07 30.06.2020

"Укрзалізниця" з 1 липня переведе на чотириденний робочий тиждень співробітників апарату та інженерно-технічний персонал

2 хв читати
"Укрзалізниця" з 1 липня переведе на чотириденний робочий тиждень співробітників апарату та інженерно-технічний персонал

АТ "Укрзалізниця" з 1 липня 2020 року переводить на чотириденний робочий тиждень насамперед співробітників апаратів управлінь центрального офісу, регіональних філій та інженерно-технічних працівників.

Як наголошується у повідомленні, розміщеному на сайті компанії у вівторок, введення неповного робочого тижня не торкнеться персоналу, що працює за змінним графіком, зайнятого на роботах капітального характеру (реконструкції та капітального ремонту колії, стрілочних переводів, штучних споруд), на роботах із ремонту, обслуговування та налагодження основного технологічного устаткування, а також персоналу, який безпосередньо бере участь у перевезенні вантажів і пасажирів та їх обслуговуванні.

"Наразі ми маємо зосередитися на перевізній роботі та наших клієнтах. Важливо, щоб усі процеси працювали чітко та на відповідну потужність до запиту реального сектору економіки. Умови праці залізничників, які відповідають за безперервність руху поїздів, будуть збережені", - зазначив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Іван Юрик.

Він також нагадав, що на період карантину розмір зарплати членів правління "Укрзалізниці" приведено до суми, що не перевищує 10 мінімальних зарплат, а зарплати всіх топ-менеджерів центрального апарату в добровільному порядку знижено до 25%.

Юрик зазначив, що скорочення робочого тижня для окремих працівників - це вимушений крок, про який заздалегідь повідомили працівникам (наприкінці квітня 2020 року) і вже наприкінці серпня цього року компанія повернеться до перегляду терміну дії цього рішення.

"Все залежатиме від відновлення економіки України та обсягів вантажних залізничних перевезень. Я впевнений, що компанія впорається з цією кризою та вийде з неї сильнішою та ефективнішою", - резюмував в. о. голови правління "Укрзалізниці".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Економічний збиток від повеней в Китаї цього року вже перевищив $11 млрд

Україна довела імпорт газу до 70 млн куб.м/добу, майже все йде на закачування в ПСГ – глава ОГТСУ

Тариф "Укренерго" на передання електроенергії з серпня збільшиться на 54,6%

Міненергетики України завершило медіацію між представниками вуглевидобувних підприємств і "Центренерго", шахтарі припинили акцію протесту під будівлею ОП

Рада НБУ у вересні затвердить Основні засади грошово-кредитної політики

НБУ на тендері надав 5,1 млрд грн семи банкам під 6% на термін до п'яти років

"Сільпо" відкрив новий супермаркет у Києві за підтримки уряду Шрі-Ланки

Заступник міністра економіки повідомила про зрив робочої групи щодо меморандуму з тютюновими компаніями

ЄБРР надасть EUR25 млн кредитної підтримки "Украероруху"

Грошова маса в Україні в червні зросла на 2,2%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА