20:44 30.06.2020

На Нацраді реформ представили концепцію реформи митниці - створення "відкритих митних просторів" і посилення відповідальності за контрабанду

1 хв читати
На Нацраді реформ представили концепцію реформи митниці - створення "відкритих митних просторів" і посилення відповідальності за контрабанду

Під час засідання Національної ради реформ, яке відбулося під головуванням президента України Володимира Зеленського, обговорили першочергові законопроекти щодо реформування галузей економіки, які доопрацюють Кабінет Міністрів і Верховна Рада.

Зокрема, як повідомляє прес-служба глави держави, на засіданні у вівторок було представлено концепцію реформування митниці.

Зазначалося, що митниця має відійти від бюрократичних процедур і стати зручним сервісом для бізнесу.

"Створення мережі "відкритих митних просторів" сприятиме підвищенню зарплат митників, модернізації інфраструктури митниць, відбудеться автоматизація та диджиталізація митної системи", - йдеться в повідомленні.

"Головною концепцією відкритого митного простору є те, що ми відходимо від класичного штампа й перетворюємо це на платний сервіс", - зазначив голова виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі.

Реформа також передбачає посилення відповідальності за контрабанду.

Крім того, пропонується уніфікувати митні ставки. Наразі Україна є одним з антирекордсменів у світі за кількістю ставок мита.

"Якщо ми говоримо про митну реформу, в нас має бути менеджер - це керівник митниці, який зможе впровадити (реформу - ІФ) у життя", - сказав Зеленський, підбиваючи підсумок обговорення.

Глава держави наголосив, що людина, яка відповідає за реалізацію реформи, має також відповідати за терміни її впровадження.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Економічний збиток від повеней в Китаї цього року вже перевищив $11 млрд

Україна довела імпорт газу до 70 млн куб.м/добу, майже все йде на закачування в ПСГ – глава ОГТСУ

Тариф "Укренерго" на передання електроенергії з серпня збільшиться на 54,6%

Міненергетики України завершило медіацію між представниками вуглевидобувних підприємств і "Центренерго", шахтарі припинили акцію протесту під будівлею ОП

Рада НБУ у вересні затвердить Основні засади грошово-кредитної політики

НБУ на тендері надав 5,1 млрд грн семи банкам під 6% на термін до п'яти років

"Сільпо" відкрив новий супермаркет у Києві за підтримки уряду Шрі-Ланки

Заступник міністра економіки повідомила про зрив робочої групи щодо меморандуму з тютюновими компаніями

ЄБРР надасть EUR25 млн кредитної підтримки "Украероруху"

Грошова маса в Україні в червні зросла на 2,2%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА