13:41 02.07.2020

Тиск на голову НБУ ставить під питання безпеку, справедливість і рівність усіх перед законом - ЄБА про відставку Смолія

1 хв читати

Тиск на голову Національного банку України (НБУ) Якова Смолія ставить під питання безпеку, справедливість і рівність усіх перед законом в країні, заявляє Європейська бізнес асоціація (ЄБА).

"ЄБА глибоко занепокоєна ситуацією, яка відбувається навколо НБУ і його керівництва. Так, тиск на представників НБУ - це негативний сигнал для іноземних інвесторів і міжнародних компаній, які працюють в Україні, оскільки ставить під сумнів безпеку, справедливість і рівність усіх перед законом", - ідеться в заяві асоціації.

Бізнес закликає не допустити відкату назад розпочатих у фінансовому секторі реформ і забезпечити подальшу незалежність НБУ.

"Крім цього, надзвичайно важливою є кандидатура голови центробанку - професіонала своєї справи, метою якого буде справді результат і продовження розпочатих реформ", - зазначила асоціація в заяві.

У минулі роки НБУ забезпечив значне зниження інфляції, здійснив валютну лібералізацію, оздоровив банківську систему, наголосили в ЄБА.

"Тому бізнес-спільнота сподівається, що влада зрозуміє всі можливі наслідки відставки голови НБУ і закликає президента взяти цю ситуацію під особистий контроль. Оскільки зараз важливо убезпечити країну від появи нових негативних факторів, які дестабілізують економіку, уповільнюють інвестактивність та економічне зростання, тим більше в кризовій ситуації, яка виникла у зв'язку з пандемією", - зазначила у заяві ЄБА.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА