08:17 03.07.2020

Завдяки ефективній боротьбі з тіньовими схемами і так званими "скрутками" держбюджет отримав додаткові кошти - Марченко

2 хв читати
Завдяки ефективній боротьбі з тіньовими схемами і так званими "скрутками" держбюджет отримав додаткові кошти - Марченко

Зміна підходів у роботі податківців уже дала відчутний результат для наповнення державного кошторису України. Про це у четвер, 2 липня, під час прес-конференції щодо поточної фінансово-економічної ситуації та стану виконання державного бюджету заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Зокрема, в червні 2020 року до загального фонду держбюджету надійшло 112,9 млрд грн, розпис виконано на 105,5%. Додаткові надходження - плюс 5,8 млрд грн.

Загалом виконання червня за платежами ДПС становило 107,7%, що на 6,4 млрд грн більше за місячний розпис. При цьому відшкодовано 11,6 млрд грн ПДВ.

"Перевиконання плану податковою є результатом боротьби з тіньовими схемами і "скрутками" в ДПС. Це показник зупинення схем зі сплати ПДВ і фіктивного податкового кредиту. Такі злочинні явища відійшли в минуле. Про позитивні тенденції свідчить сума нарахування ПДВ (за декларацією травня), що становить 19,5 млрд грн. Це майже на 1 млрд перевищує відповідний показник минулого року за зменшення обсягів поставок на 20%. Загалом податкова ефективність за ПДВ на сьогодні становить 3,4% - і це є рекордним показником за півтора року", - наголосив Сергій Марченко.

За словами міністра фінансів, зупинити витік коштів із податкової вдалося завдяки підвищенню прозорості та підзвітності роботи податкових органів, кадровій ротації, вдосконаленню організаційної структури ДПС, поліпшенню якості сервісів, які надають платникам податків.

"Самі податківці змінили підхід до роботи. На сьогодні акцент на аналітичній складовій: дотримання ризик-орієнтованого підходу дає змогу працювати на випередження, а не з наслідками", - резюмував міністр фінансів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

Оновлений "транспортний безвіз" з ЄС передбачає низку взаємних зобов'язань щодо ліцензій на перевезення та маркування вантажівок – Шмигаль

Єврокомісія посилила вимоги до українських перевізників у межах транспортного безвізу

ПриватБанк почав приймати заявки на кредитування розподіленої генерації за програмою "5-7-9%"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА