10:33 03.07.2020

Уряд виділив 754 млн грн на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в західних областях України

2 хв читати
Уряд виділив 754 млн грн на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в західних областях України

Кабінет Міністрів України виділив 754 млн грн для проведення невідкладних заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в західних областях країни.

Згідно з розпорядженням №811 від 2 липня уряд виділив із резервного фонду державного бюджету 754 млн грн для здійснення першочергових (невідкладних) заходів, зокрема для: Закарпатської облдержадміністрації - 30 млн грн; Івано-Франківській облдержадміністрації - 480 млн грн; Львівської облдержадміністрації - 10 млн грн; Чернівецької облдержадміністрації - 30 млн грн.

Міністерству захисту довкілля і природних ресурсів виділено 122 млн грн (для Державного агентства водних ресурсів - 92 млн грн і Державного агентства лісових ресурсів - 30 млн грн).

Міністерству внутрішніх справ виділено 82 млн грн (для Державної служби з надзвичайних ситуацій - 41 млн грн, для Національної гвардії - 22 млн грн, для Національної поліції - 19 млн грн).

Також Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій ОДА за рахунок виділених коштів доручено забезпечити виплату матеріальної грошової допомоги сім'ям загиблих у розмірі 200 тис. грн на кожного загиблого члена сім'ї та матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання в таких розмірах: власникам житлових будинків, які повністю зруйновані, - 300 тис. грн на сім'ю; сім'ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, - 50 тис. грн на сім'ю; сім'ям, житлові будинки яких пошкоджені, - 20 тис. грн на сім'ю.

Згідно з документом, розпорядники (одержувачі) коштів резервного фонду можуть передбачати в договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг попередню оплату для здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у розмірі до 50% їхньої вартості на термін не більше ніж три місяці.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

РНБО анулювала 4 титанові ліцензії, 3 вуглеводневі і 2 рудні - секретар Данілов

Україна та Малайзія восени мають намір провести засідання спільного торгового комітету

Підприємці зможуть вільно використовувати розроблену до ювілею незалежності України символіку

"Нафтогаз" у липні презентує новий сезонний тарифний план для населення

"Укравтодор" вперше випустив євробонди на Лондонській фондовій біржі

Профільний комітет ВР рекомендував ухвалити необхідний за програмою з МВФ "банківський" законопроект

Туристи на Кубі з 21 червня не зможуть розплачуватися доларами США

ВР має намір встановити одночасне оформлення прав на земельну ділянку і нерухомість на ній

Велика палата Верховного Суду призначила на 29 червня розгляд справи ПриватБанку про виплату компаніям Суркісів $350 млн

Україна та ЄС у вересні перейдуть до другої фази попередньої оцінки щодо "промислового безвізу" - Маасікас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА