Інтерфакс-Україна
13:33 04.07.2020

Зеленський про курс гривні: я зараз не бачу, що ми повинні щось стримувати

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський не вважає, що зараз потрібно говорити про якесь стримування курсу української гривні.

"Важелі для стримування курсу гривні всім відомі. Я не бачу, що вони повинні змінюватися. Я зараз не бачу, що ми щось повинні стримувати, якщо чесно. Це така дискусія, тонка. Ми можемо з вами про це говорити, про моє особисте ставлення: чи повинні ми стримувати, чи не повинні... чи ми все-таки в ринкових умовах...", – сказав він на брифінгу в суботу в місті Південне Одеської області.

Як повідомлялося, ввечері 1 липня стало відомо, що глава НБУ Смолій подав президенту заяву про відставку і пояснив це систематичним політичним тиском, здійснюваним на НБУ протягом тривалого часу. "Своєю відставкою я хочу застерегти від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні", – заявив Смолій.

Зеленський 2 липня прийняв його відставку і передав на розгляд Верховної Ради проект постанови про звільнення Смолія з посади голови НБУ, а парламентський Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав цю постанову.

Верховна Рада 3 липня підтримала постанову про відставку голови Національного банку України (НБУ) Якова Смолія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА