15:33 08.07.2020

Прем'єр України вважає передчасним упровадження податку з гектара землі

1 хв читати
Прем'єр України вважає передчасним упровадження податку з гектара землі

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає передчасним упровадження податку з кожного гектара сільгоспземель, як це пропонується в законопроекті №3131.

"Це ідея на сьогодні, вважаю, передчасна. Збільшувати орендну плату в умовах кризи, в умовах, коли фермери просять підтримки від держави, - це не зовсім коректно", - сказав Шмигаль під час урядового засідання в середу.

"Через профільне міністерство та профільний комітет ми проситимемо донести цю думку до парламентаріїв, щоб таке рішення під час кризи та труднощів в агросфері ми передчасно не ухвалювали", - пояснив прем'єр.

Раніше професор Київської школи економіки (KSE) Олег Нів'євський назвав законопроект №3131 неприйнятним з точки зору розвитку галузі та сільської економіки. Законопроект, зокрема, пропонує впровадження поставленого податкового зобов'язання (ППЗ) з кожного гектара (5% від нормативно грошової оцінки, або близько 1400 грн/га). Якщо сума ПДФО на зарплату/оренду, військовий збір, податок на землю, податок із прибутку, єдиний податок 4-ої групи менша, ніж ППЗ, то різниця стягується до місцевого бюджету.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА