17:41 10.07.2020

ЄБРР надасть EUR25 млн кредитної підтримки "Украероруху"

1 хв читати
ЄБРР надасть EUR25 млн кредитної підтримки "Украероруху"

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть Державному підприємству обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") кредит розміром EUR25 млн для підтримки авіагалузі, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Це дуже своєчасна та необхідна підтримка ліквідності підприємства й забезпечення його безперебійної роботи, адже провайдер аеронавігаційного обслуговування - "Украерорух" - є частиною критичної інфраструктури для держави", - написав він у своєму Telegram-каналі.

За словами міністра, відповідний меморандум було підписано між "Украерорухом" і ЄБРР у п'ятницю.

Як зазначається у прес-релізі ЄБРР, цей кредит також сприятиме подальшій інтеграції у Спільну систему маршрутних зборів Євроконтролю, приєднанню України до угоди про європейський спільний авіаційний простір, а також успішній локальної реалізації програми "Єдине європейське небо".

"Це фінансування є частиною Пакета солідарності ЄБРР, основне призначення якого полягає в забезпеченні безперервності надання ключових послуг, незважаючи на економічний вплив COVID-19. ЄБРР планує спрямувати весь обсяг своїх інвестицій у 2020-2021 рр., який має сягнути до EUR21 млрд, на боротьбу з наслідками коронавірусної кризи", - наголосили в ЄБРР.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА