Інтерфакс-Україна
20:14 10.07.2020

НБУ на тендері надав 5,1 млрд грн семи банкам під 6% на термін до п'яти років

1 хв читати
НБУ на тендері надав 5,1 млрд грн семи банкам під 6% на термін до п'яти років

Національний банк України (НБУ) надав семи банкам 5,108 млрд грн рефінансування під 6% річних на термін від року до п'яти років на тендері у п'ятницю, повідомив регулятор на своєму сайті.

Згідно з даними НБУ, загалом, починаючи з 8 травня, регулятор провів три тендери з рефінансування на термін до п'яти років на загальну суму 9,31 млрд грн.

Як повідомлялося, центробанк також провів починаючи з 30 квітня дев'ять аукціонів із 90-денного рефінансування на загальну суму майже 12,39 млрд грн, водночас один із аукціонів, запланований на 5 червня, не відбувся.

Згідно з графіком тендерів, оприлюдненим на сайті НБУ, 17 липня відбудеться наступний аукціон із 90-денного рефінансування, а 14 серпня - з рефінансування на термін від року до п'яти років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

"Нафтогаз" отримає EUR127 млн гранту від ЄІБ на імпорт газу – Корецький

Україна за 10 міс. збільшила імпорт електрогенераторів у 3,6 раза, акумуляторів – на 53%

Україна в 2026 р. збереже ліцензування зернових та олійних культур при експорті до прифронтових європейських країн

Оновлена пенсійна модель передбачатиме базову виплату та додаткові виплати за бойовий досвід - Мінсоцполітики

Україна очікує надходження EUR6 млрд від ЄС 13 листопада – голова комітету Ради

Vantage Drilling розірвала контракт із ЛУКОЙЛом на буріння на шельфі Румунії у 2026 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА