Інтерфакс-Україна
18:39 16.07.2020

Голова Ради НБУ очікує конструктивної співпраці з новим главою Нацбанку

1 хв читати
Голова Ради НБУ очікує конструктивної співпраці з новим главою Нацбанку

Голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин очікує конструктивної співпраці з правлінням НБУ у зв'язку з призначенням Кирила Шевченка на посаду глави Нацбанку.

"Сподіваюся на конструктивну співпрацю між Радою та Правлінням Національного банку у напрямі реалізації грошово-кредитної політики, спрямованої на забезпечення стабільності національної грошової одиниці, підтримку макроекономічної та фінансової стабільності в державі, забезпечення незалежності та інституційної спроможності НБУ", - написав він у Facebook у четвер.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський увечері 15 липня вніс до Верховної Ради проект постанови про призначення голови правління "Укргазбанку" Кирила Шевченка на посаду глави Національного банку України.

Раніше, 1 липня глава Нацбанку Яків Смолій подав президенту України заяву про відставку і пояснив її систематичним політичним тиском, здійснюваним на НБУ протягом тривалого часу. 2 липня Зеленський прийняв його відставку, після чого ВР 3 липня 286 голосами підтримала звільнення Смолія з посади глави НБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд ухвалив 1-й пакет підтримки 6,6 млн українців з прифронтових регіонів – Свириденко

Українські енергокомпанії оперативно відновлюють пошкоджені об'єкти з видобутку і транспортування газу – Міненерго

ЄК надала гарантії ЄБРР за кредитом у EUR500 млн для системи газопостачання України - комюніке

Пакет підтримки "Нафтогазу" перевищить EUR1 млрд і забезпечить безперервну закупівлю газу на зиму 2025/2026 – представник ЄБРР

ФДМ продав "Енергосталь" у Харкові за 600 млн грн компанії зі статутним капіталом у 100 грн

Співвласники EVA і Varus за 608,1 млн грн перемогли в аукціоні з приватизації раніше керованого ними "Вінницяпобутхіму"

ЄБРР з початку війни надав "Нафтогазу" фінансування на загальну суму EUR1,6 млрд

"Нафтогаз" підписав кредит з ЄБРР на EUR500 млн під гарантії ЄС для купівлі газу

Імпорт е/е після підвищення вечірніх прайс-кепів збільшився удвічі – "Д.Трейдінг"

Зарплати у будівельній галузі підвищено вдвічі - Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА