12:06 22.07.2020

Кабмін у середу планує затвердити ГПК "Нафтогаз" постачальником "останньої надії" для населення, продовжити терміни укладення шести УРП

2 хв читати
Кабмін у середу планує затвердити ГПК "Нафтогаз" постачальником "останньої надії" для населення, продовжити терміни укладення шести УРП

Кабінет Міністрів України в середу планує затвердити ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" постачальником "останньої надії" (ПОН) на ринку природного газу для населення терміном на три роки як переможця конкурсу.

Крім того, до порядку денного засідання винесено питання продовження на шість місяців термінів укладення шести угод про розподіл продукції (УРП): між "Укргазвидобування" (УГВ) і канадською Vermilion щодо Балаклійської та Іванівської ділянок, "УГВ" - щодо Берестянської та Бузівської, "ДТЕК" (в особі Oil&Gas overseas trading BV і ТОВ "Нафтогазексплуатація") - щодо Зінківської, Geo Alliance - щодо Софіївської, Ukrainian Energy LLC (діє від імені американської Aspect Energy) – щодо Варвинської, "ВЕЛЛ КО" Зіновія Козицького - щодо Угнівської.

Як повідомлялося, на початку червня 2020 року НКРЕКП внесла зміни до низки регуляторних актів, спростивши процедуру зміни постачальника газу для населення з 1 липня 2020 року. Для зміни постачальника необхідно буде направити новому постачальникові заяву-приєднання до умов договору постачання, і він забезпечить переведення клієнта на себе. При цьому участь або отримання підтвердження з боку наявного постачальника для домогосподарства в процесі не знадобиться. Постачання газу новим постачальником розпочинається від дня реєстрації споживача у відповідному реєстрі.

Другим необхідним кроком для відкриття ринку стало проведення конкурсу з відбору постачальника останньої надії. Міністерство енергетики визначило ПОН ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", цінова пропозиція якого становила 2 тис. 711,86 грн за тис./куб. м з ПДВ з націнкою 0%.

ПОН зобов'язаний упродовж 60 днів постачати газ споживачеві, якщо той залишився без постачальника цього ресурсу. За основу ціни постачання береться середньоарифметична ціна торгів на хабі NCG за 1-22-ге число місяця, що передує місяцю постачання.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський 15 червня візьме участь у форумі "Україна 30. Економіка без олігархів"

Посли G7 закликали Україну затвердити до кінця липня другий національно визначений внесок у боротьбу зі зміною клімату до COP26

Мінекономіки спільно з Номінаційним комітетом вирішують питання щодо оперативного менеджменту на окремих ДП - Любченко

"Київтеплоенерго" відремонтує всі шість енергоблоків на ТЕЦ №5 і №6 у межах підготовки до зими

J.P.Morgan прогнозує отримання Україною $3 млрд офіційного фінансування до кінця 2021 року

Житло у форматі "місто в місті" в Києві дорожче за проекти без інфраструктури мінімум на 20% - думка

Спад ВВП України за 4 міс. уповільнився до 0,2% - оцінка Мінекономіки

Китай зацікавлений у нарощуванні постачання українських зернових і бобових - Мінекономіки

ВР розгляне законопроект про реструктуризацію боргів комунальних підприємств за газ найближчого тижня - Разумков

Частини 1-ї нитки "Північного потоку-2" з’єднано, в п'ятницю розпочинається заповнення газом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА