Інтерфакс-Україна
16:44 22.07.2020

Кабмін затвердив ГПК "Нафтогаз" постачальником останньої надії для населення

2 хв читати
Кабмін затвердив ГПК "Нафтогаз" постачальником останньої надії для населення

Кабінет Міністрів України затвердив ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" постачальником останньої надії (ПОН) на ринку природного газу для населення терміном на три роки як переможця конкурсу.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу.

У пояснювальній записці до проекту рішення розкрито, що, крім НАК "Нафтогаз України" і ГПК "Нафтогаз", заявку на участь у конкурсі також подало ТОВ "ЄГАЗ" Дмитра Фірташа, але компанія не була допущена до участі в ньому.

Як повідомлялося, на початку червня 2020 року НКРЕКП внесла зміни до низки регуляторних актів, спростивши процедуру зміни постачальника газу для населення з 1 липня 2020 року. Для зміни постачальника необхідно буде направити новому постачальникові заяву-приєднання до умов договору постачання, і він забезпечить переведення клієнта на себе. При цьому участь або отримання підтвердження з боку наявного постачальника для домогосподарства в процесі не знадобиться. Постачання газу новим постачальником розпочинається від дня реєстрації споживача у відповідному реєстрі.

Другим необхідним кроком для відкриття ринку стало проведення конкурсу з відбору постачальника останньої надії. Міністерство енергетики визначило ПОН ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", цінова пропозиція якого становила 2 тис. 711,86 грн за тис./куб. м з ПДВ із націнкою 0%.

ПОН зобов'язаний упродовж 60 днів постачати газ споживачеві, якщо той залишився без постачальника цього ресурсу. За основу ціни постачання береться середньоарифметична ціна торгів на хабі NCG за 1-22-ге число місяця, що передує місяцю постачання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА