15:50 23.07.2020

Україна має намір розширити співпрацю зі Швейцарією у сфері енергетики - Буславець

1 хв читати
Україна має намір розширити співпрацю зі Швейцарією у сфері енергетики - Буславець

Україна готова до розширення двосторонньої співпраці зі Швейцарською Конфедерацією в енергетичній сфері, повідомила т.в.о. міністра енергетики Ольга Буславець під час зустрічі з президентом і міністром довкілля, транспорту, енергетики Швейцарської Конфедерації Симонеттою Соммаругою.

"Я бачу вагомий потенціал для розвитку співробітництва, зокрема у виробництві електроенергії з відновлюваних джерел, розвитку газового ринку та водневої енергетики. А також запровадження нових енергетичних технологій та поглиблення співробітництва між вченими у галузі енергетики", - зазначила Буславець, слова якої наводить прес-служба на сайті Міненерго в четвер.

Згідно з повідомленням, сторони обговорили питання підвищення енергоефективності, безпеки енергопостачання, гнучкості електроенергетичної системи і збільшення частки ВДЕ в енергобалансі, впровадження нових технологій в атомній енергетиці та зменшення викидів СО2, а також розширення співпраці зі створення фонду "зелених" інвестицій для фінансування проектів декарбонізації економіки України.

Ключові напрями співпраці обговорюватимуться на рівні експертів двох держав у робочому порядку для розробки спільних проектів і чітких пропозицій, ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба раніше заявив, що Україна може стати надійним постачальником водню до ЄС, зокрема до Німеччини.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА