Інтерфакс-Україна
18:41 27.07.2020

Постраждалим від паводків на Івано-Франківщині виплатили 50 млн грн матеріальної допомоги

1 хв читати
Постраждалим від паводків на Івано-Франківщині виплатили 50 млн грн матеріальної допомоги

В Івано-Франківській області тривають роботи з ліквідації наслідків паводків, які 22-24 червня завдали збитків жителям регіону, постраждалим від стихії вже виплатили 50 млн грн матеріальної допомоги, повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

"Для ліквідації наслідків стихії з резервного фонду Державного бюджету для області було виділено 480 млн грн. Спочатку ми спрямували ці кошти на виплату матеріальної допомоги постраждалим від стихії. Зокрема, на сьогодні людям виплачено понад 50 млн грн", - зазначив голова обладміністрації Віталій Федорів.

Зазначається, що на сьогодні без газопостачання залишаються 1807 абонентів у 16 населених пунктах. Водночас тривають роботи із забезпечення транспортного сполучення, відновлення доріг, мостів, берегоукріплень. За попередніми підрахунками, в області було пошкоджено і зруйновано 1895 об'єктів комунальної власності, для їх відновлення необхідно понад 2 млрд грн.

Також, за інформацією ОДА, фінансовий ресурс спрямують на відновлення об’єктів соціальної сфери, мостів і мостових переходів комунальної власності, водогосподарських об’єктів та закріплення зсувонебезпечних ділянок, відновлення об’єктів газового господарства та автомобільних доріг комунальної власності місцевого значення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

МХП отримала заявки на викуп $330,8 млн, або 60,1% єврооблігацій-2026

"Кернел" перевів виробництво олії "Щедрий Дар" і "Стожар" на "зелену" енергію із соняшникового лушпиння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА