Інтерфакс-Україна
12:37 29.07.2020

S&P підвищило рейтинг "Укрзалізниці" до "B-" з прогнозом "негативний"

1 хв читати
S&P підвищило рейтинг "Укрзалізниці" до "B-" з прогнозом "негативний"

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підвищило довгостроковий кредитний рейтинг АТ "Укрзалізниця" (УЗ) до рівня "B-" з "CCC", повідомила прес-служба УЗ у середу.

За словами в. о. голови правління компанії Івана Юрика, це підвищення стало результатом активного впровадження антикризової програми компанії та нещодавньої фіналізації процесу реструктуризації фінансового боргу перед Ощадбанком (Україна), що позитивно позначилося на стані ліквідності компанії та дасть змогу забезпечити необхідний рівень фінансування поточних витрат.

"У своєму повідомленні Standard & Poor's зазначило, що рейтингова дія відображає зниження боргового навантаження на ліквідність поточного періоду після підписання УЗ угод щодо реструктуризації боргу перед банком. З огляду на негативний вплив пандемії на фінансові ринки "Укрзалізниця" реалізувала необхідні кроки й досягла угоди з банком про відстрочення погашення боргу на термін до трьох років із можливістю дострокового погашення боргу", - зазначено в повідомленні.

Водночас, як додали в УЗ із посиланням на S&P, "негативний" прогноз рейтингу відображає невизначеність щодо зовнішнього середовища, в якому перебуває "Укрзалізниця" та інші компанії, а також потенційні ризики, пов'язані з цим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

Шмигаль про три ключові завдання на посаді глави Міненерго: відновлення, стійкість і модернізація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА