Інтерфакс-Україна
19:51 29.07.2020

Уряд України вкотре переніс розгляд переліку компаній, що підлягають приватизації

1 хв читати
Уряд України вкотре переніс розгляд переліку компаній, що підлягають приватизації

Кабінет Міністрів України вкотре переніс розгляд переліку державних компаній, що підлягають приватизації, на наступне засідання, повідомила заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді.

"Він (перелік - ІФ) сьогодні мав виноситися на Кабмін. Знову постало питання "а давайте ми ще щось виключимо". І ми наступного тижня на урядовому комітеті погоджуватимемо це", - сказала вона під час онлайн-дискусії про корпоративне управління, організованої Київською школою економіки (КШЕ) в середу.

Заступник міністра наголосила, що процес узгодження цього переліку йде дуже складно.

Панаіотіді прогнозує, що зазначений документ буде ухвалений у серпні.

Дискусія про підготовку законопроекту з переліком компаній, які не підлягають приватизації, також проходить дуже складно, зазначила заступник міністра.

"Наразі після тримісячного узгодження ми вийшли на 300 компаній (приватизацію яких пропонується заборонити - ІФ). І у нас є ще побажання ЦОВВ збільшити його на 1,5 тис.", - сказала Світлана Панаіотіді.

"Це і юридична дискусія, і політична", - додала вона.

Заступник міністра економіки нагадала, що підготовлений урядом Олексія Гончарука законопроект із переліком таких підприємств містив спочатку майже 1 тис. компаній, проте був скорочений до 219.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" має в 5 разів більше електровозів ніж тепловозів – голова правління

НАБУ пропонує Нацбанку та Раді запровадити облік ввезення готівкової валюти в Україну

ЄС розглядає можливість виділення Україні гранту в розмірі EUR90 млрд, якщо план щодо використання активів РФ провалиться

Bolt прагне довести кількість жінок-водійок до 50%, нині їх менше 10%

"Укрнафта" розпочала продаж зимового дизпалива

Молокопереробні підприємства надають найбільші знижки на сметану і вершки - аналітики

"Ліси України" на форвардних торгах на І пів.-2026 реалізували 100% виставленої на продаж лісопродукції

Місія МВФ почала дискусії в Києві щодо нової програми EFF

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА