Інтерфакс-Україна
18:30 30.07.2020

"Укрзалізниця" співпрацюватиме з німецькою HHLA для розвитку інтермодальних перевезень в Україні та країнах Балтії та Східної Європи

1 хв читати
"Укрзалізниця" співпрацюватиме з німецькою HHLA для розвитку інтермодальних перевезень в Україні та країнах Балтії та Східної Європи

АТ "Укрзалізниця" (УЗ, Київ) співпрацюватиме з німецькою логістичною компанією Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) для розвитку інтермодальних залізничних перевезень в Україні та в перспективі – у країнах Балтії та Східної Європи.

Як повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook у четвер, відповідний меморандум про взаєморозуміння і співпрацю було підписано між компаніями в четвер.

За його словами, згідно з меморандумом, у найближчій перспективі німецьким і українським перевізникам необхідно буде узгодити дії щодо визначення та впровадження заходів із підвищення якості послуг у рамках відповідальності сторін; здійснювати постійний моніторинг та усунення недоліків.

Крім того, меморандум передбачає визначення заходів для поліпшення пропускної спроможності залізничної станції "Одеса-порт" та залізничної інфраструктури з метою забезпечення збільшення вантажообігу порту; вжиття заходів для підвищення ефективності комерціалізації інтермодальних поїздів; узгодження тарифів згідно з міжнародними практиками.

"У довгостроковій перспективі необхідно визначитися щодо потреби в рухомому складі для забезпечення інтермодальних перевезень, доцільності використання легких мультисистемних електровозів і з'ясувати основні вимоги до розміщення, фінансування та функціонування терміналів на підставі зростання", - додав Криклій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголова "Нафтогазу" попереджає про можливе подорожчання газу після ударів Ізраїлю по газовій інфраструктурі Ірану

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, Brent торгується біля $74 за барель

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА