13:32 31.07.2020

"Нафтогаз" оприлюднив умови продажу газу для постачальників домогосподарств

2 хв читати
"Нафтогаз" оприлюднив умови продажу газу для постачальників домогосподарств

Група "Нафтогаз" оприлюднила пропозиції щодо продажу природного газу для постачальників домогосподарств після завершення дії публічних спеціальних зобов'язань (ПСО).

Відповідно до прес-релізу групи, її комерційний дивізіон пропонує укласти через ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" річні контракти на постачання газу із щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до кінця місяця постачання (https://naftogaztrading.com.ua/documents/examples).

"Підхід, запропонований дивізіоном, відповідає європейській практиці, відповідно до якої для довгострокових контрактів і великих обсягів діє формульна ціна, а для інших клієнтів пропонується різноманітна лінійка продуктів, що залежить від потреб покупця", - зазначають у "Нафтогазі".

Ціну за річними контрактами визначатимуть, виходячи з котирувань міжнародних газових хабів, поточного ринкового спреду, а також від умов оплати. Запропонована формульна ціна є прогнозованою, повністю відповідає ринковим ціновим індикаторам і не створює перекосів на ринку.

У рамках зазначеного контракту передбачено різні умови розрахунків: 100-відсоткова передоплата; оплата частинами кожні десять днів протягом періоду постачання; до 25 числа місяця, наступного за місяцем постачання.

Найближчим часом "Нафтогаз" також представить нову лінійку продуктів для всіх учасників українського газового ринку. У рамках цих пропозицій компанії зможуть формувати ресурс на різні періоди та умови.

"Для тих, кому потрібні великі обсяги на постійній основі, підійде річний контракт. Для компаній із гнучким планом закупівель підійде контракт на місяць або квартал", - зазначив голова комерційного дивізіону Віллем Коппульс.

Реалізація квартальних продуктів відбуватиметься через електронний майданчик Української енергетичної біржі (УЕБ) і стартує з наступного тижня. На сьогодні "Нафтогаз" пропонує на цьому майданчику продукти на місячній основі.

Крім запуску нових продуктів, які розробляють з урахуванням особливостей роботи різних сегментів ринку газу в Україні, "Нафтогаз" продовжить роботу з боргами, накопиченими під час дії режиму ПСО і котрі досягли майже 24 млрд грн.

У НАК нагадують: термін дії ПСО спливає 1 серпня 2020 року, після чого споживачі отримають можливість обирати зручний пакет постачання природного газу (ціна, обсяги, період).

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА