Інтерфакс-Україна
12:21 03.08.2020

Польща оштрафувала "Газпром" на $57 млн за небажання співпрацювати у справі Nord Stream 2

1 хв читати
Польща оштрафувала "Газпром" на $57 млн за небажання співпрацювати у справі Nord Stream 2

 Польський антимонопольний регулятор UOKiK оштрафував "Газпром" (MOEX: GAZP) за небажання співпрацювати з ним у розслідуванні щодо проекту Nord Stream 2 на 213 млн злотих ($57 млн), повідомило польське відомство.

Накладення штрафу на "Газпром" пов'язане з розслідуванням стосовно створення консорціуму, що фінансує будівництво газопроводу "Північний потік 2" без необхідної, на думку польського регулятора, згоди UOKiK.

UOKiK висунув обвинувачення шести компаніям: "Газпрому", Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall Dea.

"Під час цього розгляду голова UOKiK звернувся по документи, що стосуються справи, а також до "Газпрому", проте компанія відмовилася надати інформацію, важливу для розгляду", - зазначає польське відомство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

IT-Enterprise у 2025р залучив у клієнти "Дарницю", Rozetka, "МХП Легко", Ощадбанк та ще 24 компанії

Інфляція в Україні в 2025р зменшилася до 8% – Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА