19:01 04.08.2020

Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту в Україні

2 хв читати
Мінфін видав перші ліцензії на виробництво спирту в Україні

Міністерство фінансів України видало перші ліцензії на виробництво спирту іншим державним заводам, повідомив в.о. директора державного підприємства (ДП) "Укрспирт" Сергій Блескун.

"Уже місяць, з 1 липня ДП "Укрспирт" більше не монополіст. Мінфін видав ліцензії на виробництво спирту іншим заводам. Це великий крок для галузі та певні зміни для "Укрспирту". Зокрема, поступово кількість наших клієнтів зменшуватиметься. Компанії будуть відмовлятися брати спирт у колишнього монополіста і купуватимуть там, де вигідніші умови. Це очікувано і це відбувається прямо зараз. Так працює відкритий ринок", - написав він на свій сторінці у Facebook у понеділок.

Блескун також зазначив, що не можна затягувати з приватизацією "Укрспирту".

"Це буде рівносильне тому, що заводи підприємства стануть непотрібні. Цей варіант подій для мене неприпустимий. Тому ще раз наголошую на необхідності найшвидшої приватизації об'єктів (виробничих майданчиків) ДП "Укрспирт"! І тут ми на одній хвилі з професіональною та потужною командою Фонду державного майна України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі", - зауважив він.

В.о. директора ДП "Укрспирт" зазначив, що у зв'язку з демонополізацією наразі також важливий контроль за обсягом виробництва і реалізації спирту з боку держави.

"Раніше ми зводили всі обсяги реалізації, бачили, хто скільки реалізовує спирту як щодо наших, так і щодо інших заводів, щодо покупців, але зараз такої можливості у нас немає", - пояснив Блескун.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА