17:24 07.08.2020

Ярославський заявляє про силовий тиск у зв'язку з операцією щодо "Мотор Січ" і просить президента Зеленського втрутитися

1 хв читати
Ярославський заявляє про силовий тиск у зв'язку з операцією щодо "Мотор Січ" і просить президента Зеленського втрутитися

Прокуратура після оголошення китайської Beijing Xinwei Technology Group про спільну з DCH заявку до Антимонопольного комітету України (АМКУ) на купівлю "Мотор Січ" додатково наклала арешт на акції, докваліфікувавши формулювання обвинувачення до "державної зради", заявляє власник DCH бізнесмен Олександр Ярославський.

"Паралельно чиниться силовий тиск на співробітників АМКУ з метою перешкодити реалізації домовленостей із китайськими партнерами та перешкодити їм, законним акціонерам підприємства, розпоряджатися своєю власністю", - зазначив він у заяві, переданій агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

Бізнесмен наголосив, що група DCH готова використовувати свій досвід і знання для того, щоб "Мотор Cіч" розвивалася та працювала на благо України, гарантує збереження та розвиток наявної виробничої бази підприємства, технологій, робочих місць, прав інтелектуальної власності.

"Це дуже важливо, тому що на сьогодні у підприємства фактично немає власника, показники діяльності неухильно погіршуються, і необхідні невідкладні антикризові заходи, щоб не допустити його остаточного знищення... Хочу подякувати президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському за увагу до АТ "Мотор Січ", що є фундаментом українського авіабудування. І від імені DCH та наших китайських партнерів прошу пана президента втрутитися у ситуацію", - заявив Ярославський.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укроборонпром" презентував віце-прем'єру стратегію трансформації в 7 галузевих холдингів

Суд зобов'язав "Кузню на Рибальському" виплатити 3,3 млн грн Миколаївському суднобудівельному заводу

Зеленський заявив, що Україна розвиватиме атомну енергетику, незважаючи на протидію багатьох країн

Конеченков зазначив, що головною на сьогодні проблемою є питання з ухваленням парламентом низки законів, необхідних для розв'язання кризи неплатежів у відновлюваній енергетиці.

Фінкомпанії перемістили 7,5 тис. співробітників і вивели $1,6 трлн із Великої Британії на тлі Brexit

ЄС у 2019/20 сезоні зайняв 67% обсягу експорту плодоовочевої продукції з України

Віддалений формат роботи планують залишити 40% компаній - опитування

"Київтеплоенерго" має намір об'єднати управління столичною енергетикою в єдину систему SCADA

Зведений платіжний баланс України у серпні-2020 зведено з профіцитом $353 млн

Зеленський вважає, що Україна може експортувати до Китаю більше продукції, і буде що запропонувати КНР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА