Інтерфакс-Україна
13:28 10.08.2020

Група "Текстиль-Контакт" запустила в Чернігові виробництво медодягу з високим ступенем захисту

2 хв читати
Група "Текстиль-Контакт" запустила в Чернігові виробництво медодягу з високим ступенем захисту

 Торговельно-виробнича група "Текстиль-Контакт" (Київ) розпочала виробництво в Чернігові медичного одягу з високим ступенем захисту на новому дочірньому підприємстві "ТК МедЗахист", повідомив власник компанії Олександр Соколовський.

"Нове підприємство - це вже понад $500 тис. інвестицій (близько $350 тис. - обладнання, його доставка та розмитнення, решта - закупівля сировини та ремонт приміщення) і 20 нових робочих місць. Плануємо запустити другий потік у другу зміну, довести кількість співробітників до 30 і вийти на обсяг виробництва в 25 тис. захисних комбінезонів на місяць із найвищим, шостим ступенем захисту", - написав Соколовський у Facebook.

Він нагадав, що для нового виробництва закуплено німецьку виробничу лінію PFAFF з 12 од. сучасного обладнання для ультразвукового зварювання, яке забезпечує повну герметизацію швів і максимальний захист від проникнення газів, вірусів і бактерій. При цьому обладнання можна перепрофілювати під будь-який інший одяг, не лише медичний.

"За цей час (до надходження обладнання - ІФ) ми підготували й відремонтували приміщення, закупили сировину, уклали перші контракти на постачання медодягу. В липні обладнання надійшло. Розмитнили, змонтували й уже кілька днів як запустили", - повідомив власник компанії.

За його словами, компанія має намір працювати і на внутрішній ринок, і на Європу.

"З 1 серпня нарешті Кабмін зняв обмеження на експорт. І в понеділок уже прилітає один із потенційних замовників (з Іспанії), знайомитиметься і з новим, і вже з наявним виробництвом і вивчатиме наші експортні можливості", - повідомив Соколовський.

На офіційному відкритті нового виробництва були присутні голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, мер міста Владислав Отрошенко.

"Треба зазначити, що в Чернігові цінують інвесторів і реально їм допомагають. Або, як мінімум, не заважають, що в повсякденній роботі не менш важливо", - наголосив Соколовський.

"Сподіваємося, що саме українські виробники, нарешті, стануть стратегічними постачальниками для Міністерства охорони здоров'я України", - резюмувала у Facebook глава асоціації "Укрлегпром" Тетяна Ізовіт з нагоди відкриття нового виробництва.

"Текстиль-Контакт" - одна з найбільших торговельно-виробничих груп на ринку легкої промисловості України - заснована в 1995 році. Нині це холдинг, який об'єднує різні напрями активів: оптова та роздрібна торгівля, імпорт тканин, фурнітури та домашнього текстилю, а також пошиття спецодягу. Компанія має швейні фабрики в Києві, Одесі, Лубнах і Чернігові, власне виробництво тканин у Чернігові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у січні-2026 досягла рекордного добового імпорту електренергії – Міненерго

Фінплан-2026 допомоги біженцям з України від ООН на 23,6% менший плану-2025, профінансованого на 43,7%

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА