18:51 10.08.2020

Мінінфраструктури хоче залучати супутникові сервіси для моніторингу інфраструктури

1 хв читати
Мінінфраструктури хоче залучати супутникові сервіси для моніторингу інфраструктури

 Міністерство інфраструктури України зацікавлене у співпраці з Державним космічним агентством у сфері залучення сучасних супутникових сервісів для моніторингу інфраструктури.

Як повідомила прес-служба міністерства в понеділок, про це заявив глава відомства Владислав Криклій під час зустрічі з керівником агентства Володимиром Усовим.

"Ми маємо запозичувати кращий зарубіжний досвід і використовувати ті сучасні ресурси та технології, покликані захищати та покращувати нашу інфраструктуру. Сьогодні супутникові сервіси дозволяють не лише виявляти вертикальні зміщення на різних об’єктах інфраструктури, зокрема критичної, а й моніторити роботу портів і будівельників, виявляти підозрілі судна у зонах можливої контрабанди та судна, які заходять у порти окупованого Криму, попереджувати незаконний видобуток піску і навіть контролювати дотримання температурного режиму перевізниками. І ми маємо це використовувати вже зараз", - наводить слова Криклія прес-служба.

За його словами, це сприятиме поліпшенню екології та технічного стану інфраструктурних об'єктів, дасть змогу запобігати тим чи іншим надзвичайним ситуаціям природного або техногенного характеру. Крім цього, дані супутників можна використовувати для створення транспортної моделі України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА