Інтерфакс-Україна
17:04 14.08.2020

"Нібулон" наступного тижня доставить до Києва 300 тонн херсонських кавунів

1 хв читати
"Нібулон" наступного тижня доставить до Києва 300 тонн херсонських кавунів

ТОВ СП "Нібулон" 15 серпня розпочне завантаження несамохідного судна компанії близько 300 тоннами херсонських кавунів для відправки їх Дніпром до Києва, повідомили в компанії "Нібулон" у п'ятницю.

"Уже завтра на нашому вантажному причалі філії "Голопристанська" розпочнеться завантаження несамохідного судна компанії близько 300 херсонських кавунів. На Київщині уже наступного тижня кавуни вивантажать на перевантажувальному терміналі ТОВ СП "Нібулон" у Переяславі та доставлять до торгових мереж", - ідеться в повідомленні компанії в соцмережі Facebook.

Кавуни реалізовуватимуть у мережі продуктових супермаркетів "Сільпо" Fozzy Group.

У "Нібулон" уточнили, що компанія протягом чотирьох років поспіль відправляє херсонські кавуни до столиці Дніпром.

ТОВ СП "Нібулон" створено в 1991 році. Є одним із найбільших операторів на зерновому ринку України. Має 27 перевантажувальних терміналів і комплексів із приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних (388 зерносховищ силосного типу), флот, що налічує до 72 од., і Миколаївський суднобудівний завод.

"Нібулон" обробляє 82 тис. га землі у 12 областях України. Експортує сільгосппродукцію більше ніж до 70 країн світу. Основна торговельна діяльність компанії зосереджена на пшениці, кукурудзі, ячмені та сорго, левова частка яких реалізується в країнах ЄС, Близького Сходу, Північної Африки і Південно-Східної Азії. Щорічний обсяг експорту перевищує 5 млн тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА