Інтерфакс-Україна
17:52 20.08.2020

Зеленський сподівається, що ХДЗ "Паллада" отримає держзамовлення вже у вересні

1 хв читати
Зеленський сподівається, що ХДЗ "Паллада" отримає держзамовлення вже у вересні

Президент України Володимир Зеленський очікує, що у вересні Херсонський державний завод "Паллада" отримає державне замовлення.

"Держава має замовити, а саме Міністерство оборони. Я впевнений, що у вересні ми підпишемо державний контракт, якого не було багато років", - сказав Зеленський журналістам у четвер у Херсонській області.

За словами Зеленського, потужності заводу дають змогу будувати не лише доки, а й малі катери, а також готелі на воді.

Зеленський зазначив, що якби завод мав замовлення лише на три такі готелі в рік, то на заводі, де нині працюють 400 осіб, збільшилася б кількість робочих місць і зросла зарплата співробітників.

Він пообіцяв поговорити про це з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем і з головами облдержадміністрацій.

Херсонський державний завод "Паллада" на сьогодні - єдине у світі суднобудівельне підприємство, що спеціалізується на будівництві композитних плавучих доків нового покоління для обслуговування суден цивільного та військового флоту. Гарантійний термін експлуатації техніки - 50 років.

Серед замовників підприємства - Японія, Південна Корея, Фінляндія, Болгарія, Туреччина, Алжир, Хорватія, Франція, ПАР.

З квітня 2011 року за рішенням уряду України ХДЗ "Паллада" входить до складу держконцерну "Укроборонпром".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна в сезоні-2025 скоротила виробництво гречки на 15%, проте підстав для ажіотажу немає – галузева асоціація

Україна нарощує виробництво пшениці дурум, макаронні вироби в 2025р буде на 50% виготовлено з вітчизняної сировини

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП України у 2025р. до 1,7% через атаки на критичну інфраструктуру

ЄБРР виділить банку "Львів" гривневий кредит EUR40 млн та гарантії на EUR31,5 млн

Набула чинності оновлена торговельна угода Україна-ЄС

Середньомісячна зарплата в Україні у вересні зросла на 2,7% - Держстат

Голова профільного комітету Ради вважає неможливим розвиток фондового ринку без оновлення НКЦПФР

Очільник фінкомітету Ради наполягатиме на допуску іноземних операторів лотерей на український ринок

БЕБ розпочало збір повідомлень про економічні правопорушення щодо продажу техніки та електроніки

Рішення АМКУ щодо відсутності порушень ПриватБанком на ринку торгового еквайрингу свідчить про те, що ринок був конкурентним – юристи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА