Інтерфакс-Україна
13:38 26.08.2020

Рада НБУ припинила повноваження заступника голови центробанку Борисенка

1 хв читати
Рада НБУ припинила повноваження заступника голови центробанку Борисенка

Рада Національного банку України (НБУ) на позачерговому засіданні 26 серпня ухвалила рішення про припинення повноважень заступника голови центробанку, відповідального за фінансово-адміністративний і операційний блок, Романа Борисенка на підставі його заяви про звільнення за власним бажанням.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" член Ради НБУ Віталій Шапран у середу, на місце Борисенка нікого не призначено.

Як повідомлялося, на попередньому позачерговому засіданні 7 серпня Рада НБУ призначила директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олексія Шабана на посаду заступника голови центробанку, відповідального за платіжні системи та грошовий обіг, замість звільненого з 3 серпня на підставі заяви за власним бажанням Сергія Холода.

На позачерговому засіданні до цього, 22 липня, Рада НБУ вирішила призначити на посаду заступника голови НБУ колишнього заступника міністра фінансів Юрія Гелетія замість звільненого у зв'язку з закінченням терміну повноважень Олега Чурія.

Кандидатури обох заступників голови центробанку подав новий керівник НБУ Кирило Шевченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

ОККО за 2025 рік встановила ще 10 модулів для заправки LPG і зробила його доступним на 90% своїх АЗК

Світові ціни на вершкове масло завдають збитків українським виробникам - аналітики

ТРЦ Blockbuster Mall за 2025 р. збільшив виторг на 25%

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА