Інтерфакс-Україна
15:14 26.08.2020

Кабмін призначив керівником "Укрзалізниці" голову НР аеропорту "Бориспіль" Жмака

1 хв читати
Кабмін призначив керівником "Укрзалізниці" голову НР аеропорту "Бориспіль" Жмака

Кабінет Міністрів України затвердив кандидатуру Володимира Жмака, який обіймав посаду голови наглядової ради аеропорту "Бориспіль", головою правління АТ "Укрзалізниця" (УЗ).

"Його обрала на відкритому конкурсі наглядова рада. Він проходив абсолютно всі співбесіди, це був відкритий конкурс", - прокоментував це призначення прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду в середу.

Як повідомлялося, наглядова рада "Укрзалізниці" 12 серпня підтримала кандидатуру Жмака на посаду голови компанії.

Жмака було призначено членом НР "Борисполя" у травні 2019 року. З 2015-го по 2016 рік був першим заступником голови Одеської облдержадміністрації. Обіймав керівні посади в структурах групи "ТНК-BP", яка входила до списку десяти найбільших приватних нафтових компаній світі за обсягами видобутку. Як радник президента найбільшого в Україні мобільного оператора "Київстар" відповідав за розвиток нових напрямів бізнесу та комплаєнс. Упродовж семи років входив до наглядової ради "Київстару". Член ради Європейської Бізнес Асоціації (EBA) з 2012-го по 2014 рік.

Наглядова рада "Укрзалізниці" дала старт конкурсу на посаду голови правління в лютому 2020 року, в конкурсі брали участь близько 100 кандидатів.

Наразі в.о. голови правління УЗ є Іван Юрик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціна на дрова для населення та соцсфери до кінця опалювального сезону не зміниться – "Ліси України"

"ТК Домашній текстиль" у грудні почала експорт продукції в Швецію і новим партнерам з Балтії та Румунії

Уряд ухвалив рішення про створення АТ "Гарантований покупець" на базі держпідприємства

Українські цукровики в 2026р будуть прагнути закріпитися на ринку ЄС, щоб забезпечити згодом його самодостатність - "Укрцукор"

Колегія ДІЯРУ визнала можливою експлуатацію СВЯП-1 з відпрацьованим паливом ЧАЕС до кінця 2034р.

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України в листопаді на рівні 5,3% проти 2,3% у жовтні

Антикорупційна стратегія НАЗК потребує відкритого та прозорого узгодження з громадськістю - Національна асоціація лобістів України

Нацбанк поки зберігає припущення щодо 5-6% дефіциту електроенергії у I кв.-2026

Питання фінансування України на 2026-2027рр. та продовження терміну іммобілізації росактивів треба розглядати окремо – європейський дипломат

НБУ запропонував для обговорення зміни щодо авторизації надавачів фінансових послуг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА