Інтерфакс-Україна
16:32 26.08.2020

Кабмін виділив "Південмашу" 210 млн грн на погашення заборгованості з зарплати

1 хв читати

 Кабінет Міністрів виділив 210 млн грн на погашення заборгованості з виплати зарплати співробітникам виробничого об'єднання "Південний машинобудівний завод імені Макарова" (Дніпро), повідомило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на сайті.

"Кошти держбюджету буде спрямовано на погашення заборгованості з виплати зарплати співробітникам розміром 210 млн грн", - зазначило Мінекономіки за підсумками урядового засідання в середу.

ВО "Південмаш" - одне з ключових підприємств ракетно-космічної промисловості України, відомий у світі виробник ракетоносіїв і супутників цивільного, наукового та військового призначення. У зв'язку з розривом традиційної кооперації в умовах анексії Криму і воєнних дій на Донбасі всі останні роки понад 50% виробничих потужностей підприємства перебувають у стані фактичного простою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль очікує від нового керівника "Нафтогаза" Корецького нарощення українського газовидобутку

Підготовка до ОЗП та відновлення енергооб’єктів мають пройти без обмежень е/е споживачам – Міненерго

ІнГЗК "Метінвесту" продовжує простій через неконкурентоспроможну собівартість продукції на цільових експортних ринках

Кабмін перенаправив 2,8 млрд грн на розвиток мережі та утримання доріг загального користування

Відомості про призначення з 14 травня нових керівників "Укрнафти" та "Укртатнафти" з’явилися в реєстрах

Єврокомісія скоротить квоти на імпорт українських кукурудзи, цукру, меду і м'яса птиці

МХП на Сумщині в сезоні-2025 впроваджує органічну систему живлення на 15 тис. га

"Астарта" завершила весняну посівну-2025, засіяно 146 тис. га яровими культурами

Україна та США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин

Україна за 4 міс. зменшила експорт ЗРС у тонах на 10% і на 21% у валюті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА