Інтерфакс-Україна
11:09 03.09.2020

Закон про внутрішні водні шляхи необхідний ринку і державі - міністр інфраструктури

2 хв читати
Закон про внутрішні водні шляхи необхідний ринку і державі - міністр інфраструктури

Закон про внутрішні водні шляхи необхідний ринку і державі - без цього не відбудеться ні реформа, ні розвиток річкових перевезень, вважає міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України в середу ввечері, таку думку міністр висловив під час зустрічі, присвяченій обговоренню законопроекту "Про внутрішній водний транспорт", участь у якій взяли заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів, голова офісу національної інвестиційної ради Ольга Магалецька, генеральний директор ТОВ СП "Нібулон" Олексій Вадатурський, представники Американської торговельної палати, Європейської Бізнес Асоціації, АСК "Укррічфлот", "Феррекспо", Бунге Україна, COFCO Agri Ukraine, RISOIL, AGRECA, Гермес Трейдинг, Ніка-Тера.

Ковалів під час зустрічі наголосила, що президент України наголосив на необхідності ухвалення закону про внутрішні водні шляхи ще у листопаді 2019 року в указі №837 "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави". Крім того, президент доручив провести обговорення положень до законопроекту разом із представниками бізнесу.

За даними Мінінфраструктури, під час дискусії обговорювали: модель управління інфраструктурою внутрішнього водного транспорту (ВВШ); фінансування підприємства, відповідального за утримання інфраструктури ВВШ; рентну плату за спеціальне водокористування, за розведення ферм мостів, шлюзування; питання зняття або компенсації акцизу на пальне для річкового транспорту; можливість реалізації ґрунту за результатами днопоглиблювальних робіт; відкриття ринку перевезень внутрішніми водними шляхами для суден під іноземним прапором; запровадження нових реєстрів (суднові журнали, послужні книжки членів палубної команди суден внутрішнього плавання, реєстр об’єктів інфраструктури).

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський виступає за ухвалення закону про внутрішній водний транспорт, що дасть змогу розвинути дешевий вид вантажних перевезень і збереже українські автодороги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

Українським морським коридором перевезено 100 млн тонн зерна — Кулеба

ЄБРР покриє 60% ризику за кредитом Укрсиббанку на $17 млн для Yednist' Group

Житлові товариства можуть перезапустити в Україні через окремий закон - Шуляк

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

"Укрзалізниця" отримала 2 тис. тонн високотехнологічних рейок Р-65 від японського виробника Nippon Steel

"АТБ", "Таврія В", "ЛотОк" та "Дивоцін" приймають оплату нацкешбеком, "Епіцентр" та "Рукавичка" приєднаються незабаром

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА