11:51 03.09.2020

"Центренерго" перерахувало шахті "Надія" 5 млн грн для виплат зарплати як авансовий платіж

1 хв читати
"Центренерго" перерахувало шахті "Надія" 5 млн грн для виплат зарплати як авансовий платіж

 ПАТ "Центренерго" перерахувало ПАТ "Шахта "Надія" 5 млн грн на виплату боргів із зарплати, повідомило Міністерство енергетики в четвер.

Міністерство звернулося до генкомпанії з пропозицією надати авансовий платіж у сумі 5 млн грн за вугільну продукцію шахти, зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, 2 вересня Міністерство енергетики звернулося до прем'єр-міністра України з проханням сприяти виділенню коштів із резервного фонду для погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками ПАТ "Шахта "Надія" в розмірі 51 млн грн.

При цьому Міненерго пояснило, що шахта ще з 2001 року віднесена до категорії шахт, щодо яких ухвалено рішення про ліквідацію, тому не має права на державну підтримку із часткового покриття витрат за собівартістю вугілля.

Денис Шмигаль на засіданні уряду раніше того самого дня доручив Міненерго надати механізм вирішення проблемних питань, пов'язаних із заборгованістю із зарплати на ПрАТ "Шахта "Надія", на якій через це відбуваються протести.

За результатами детального фінансового аудиту шахти, який виявив численні порушення в роботі попереднього керівництва, зокрема продаж вугілля за заниженими цінами, міністерство звернеться до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності.

Міненерго також повідомило, що після його звернення до ДП "Калуська ТЕЦ-Нова" з проханням перерахувати шахті "Надія" за вугілля майже 3,7 млн грн, ці гроші було перераховано 31 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА