Інтерфакс-Україна
19:21 03.09.2020

У Китаї кількість поїздок залізницею скоротилася в 1,6 раза в липні-серпні

1 хв читати
У Китаї кількість поїздок залізницею скоротилася в 1,6 раза в липні-серпні

В Китаї з 1 липня до 31 серпня було здійснено 456 млн залізничних поїздок, свідчать дані China State Railway Group Co.

Пандемія COVID-19 викликала різке скорочення пасажирських перевезень: за аналогічні два місяці минулого року послугами залізниць скористалися 735 млн людей.

Проте, за даними держкорпорації, в серпні пасажиропотік зріс на 42,5 млн щодо попереднього місяця і склав 249 млн поїздок.

До того 29 серпня було здійснено 9,68 млн поїздок, що стало новим добовим рекордом зі Свята Весни (Новий рік за місячним календарем) в кінці січня, повідомляє агентство "Сіньхуа".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР в діалозі з урядом та Мінекономіки щодо "народних" ІРО

Видатки загального фонду держбюджету у вересні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1% - Мінфін

Перевезення вантажів Українським морським коридором за два місяця склали біля 13 млн тонн

Зараз 55% українського газовидобутку недоступне – глава НБУ

Банки у серпні профінансували проєкти з розбудови 116 МВт нової енергогенерації – НБУ

Законопроєкт про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить безпечну онлайн-торгівлю для приватних осіб

Бюджетний комітет Ради рекомендував до 1-го читання проєкт держбюджету-2026 з пропозицією збільшити видатки на оборону

МВФ в питанні використання заморожених активів РФ рекомендує шукати міцну правову основу

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 9 міс. наростило обсяг виробництва на третину

Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4% на тлі розмови Трампа та Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА