19:39 03.09.2020

ФАО знизила прогноз світового збору зерна на 25 млн тонн, але оцінка все одно рекордна

1 хв читати
ФАО знизила прогноз світового збору зерна на 25 млн тонн, але оцінка все одно рекордна

ФАО (продовольча і сільськогосподарська організація ООН) у серпні знизила прогноз світового виробництва зерна цього року на 25 млн тонн порівняно з липнем, але врожай все одно оцінюється на високому рівні, повідомляється у звіті організації.

Нова оцінка становить 2 млрд 765 млн тонн, що на 58 млн тонн більше за торішній. Це буде рекордний урожай.

Зниження прогнозу насамперед стосувалося фуражного зерна. Нова оцінка становить 1 млрд 496 млн тонн, що на 23,5 млн тонн менше за липневий прогноз. Це пов'язано з переглядом прогнозу виробництва кукурудзи в США, де посівні площі виявилися меншими, ніж очікувалося. До того ж ураган призвів до зниження врожайності та погіршення планів на врожай.

ФАО також знизила прогнози збору зерна в ЄС та в Україні, причиною стали несприятливі погодні умови. Крім того, знижено оцінки і для Індонезії. "Ці скорочення більш ніж компенсували скориговані в бік підвищення прогнози з виробництва кукурудзи в Аргентині та Бразилії, де очікуються рекордно високі врожаї", - йдеться у звіті.

Прогноз світового виробництва пшениці знижено на 1,4 млн тонн, до 760,1 млн тонн, ячменю - на 1,2 млн тонн, до 154,2 млн тонн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА