14:58 08.09.2020

На реалізацію постанови уряду про підвищення зарплат педагогів у 2021 році необхідно 50 млрд грн

2 хв читати
На реалізацію постанови уряду про підвищення зарплат педагогів у 2021 році необхідно 50 млрд грн

Міністерство освіти і науки України заявило, що на реалізацію раніше ухваленої постанови уряду про підвищення зарплат педагогів у 2021 році необхідно 50 млрд грн.

Зокрема, у відомстві нагадують, що уряд ухвалив постанову від 10 липня 2019 року №822 "Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки", якою передбачається поступове (до 2023 року) підвищення найнижчого посадового окладу зазначених категорій працівників до рівня 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, як це передбачено законодавчими нормами.

Також у міністерстві зазначають, що через відсутність коштів на її реалізацію в державному та місцевих бюджетах зазначену постанову було призупинено до 31 грудня 2020 року.

"За попередніми розрахунками фахівців МОН, її впровадження в дію у 2021 році потребуватиме додатково близько 50 млрд грн (державний бюджет - близько 39 млрд грн, місцеві бюджети - близько 11 млрд грн). Міністерство освіти і науки вкрай зацікавлене у введенні в дію саме цієї постанови, оскільки нею виконуються не лише норми законодавства, а й підвищуються соціальні стандарти та гарантії держави, спрямовані на підвищення рівня життя педагогів", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

У Міносвіти наголошують, що це питання потребує негайного вирішення, оскільки під час формування бюджету галузі розмір оплати праці педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників має дуже важливе значення.

"Позицію Міністерства освіти і науки щодо якнайшвидшого введення в дію постанови Кабінету Міністрів України № 822 підтримали і члени Комітету, запропонувавши зі свого боку звернутися до уряду України з пропозицією передбачити в державному бюджеті України на 2021 рік відповідні кошти на її реалізацію", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" вважає необґрунтованими озвучені главою Держподаткової багатомільярдні претензії

Автобусний перевізник FlixBus відкриває три нові лінії з України в Польщу та Чехію

"Нова пошта" відкрила з початку 2020 року 1,3 тис. нових відділень

Програма "Велике будівництво" не закінчиться після місцевих виборів - Зеленський

Україна продовжить співпрацю з МВФ, Світовим банком і ЄБРР - Зеленський

Україна розпочинає опалювальний сезон із рекордних запасів газу і вугілля - Зеленський

"Нафтогаз України" відклав розміщення єврооблігацій

На роботах із запобігання затопленню шахти "Золоте" розкрали понад 14 млн грн

Американська торговельна палата наполягає на якнайшвидшому ухваленні закону про випуск ОВДП для розрахунків із "зеленою" енергетикою

Держмолодьжитло: 400 сімей за 9 міс. скористалися держпрограмами доступного житла в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА