16:24 17.09.2020

Мінінфраструктури шукає можливість надати держпідтримку українським авіакомпаніям

1 хв читати
Мінінфраструктури шукає можливість надати держпідтримку українським авіакомпаніям

Міністерство інфраструктури України підшукує оптимальну модель із надання державної підтримки для українських авіакомпаній, заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій на онлайн-конференції Європейської бізнес-асоціації в четвер.

"Ми досі намагаємося знайти формулу щодо підтримки (авіагалузі - ІФ). Наразі ось туристичним операторам надали нехай і невелику, але держпідтримку. Розраховуємо, що авіаперевізники також зможуть отримати підтримку... Але точно має бути механізм підтримки не тільки на рівні кредитів, а й, можливо, безвідсоткової допомоги, або навіть безповоротна фінансова допомога", - заявив Криклій.

Він також зазначив, що з частиною авіакомпаній вирішити це питання може бути непросто, оскільки у деяких із них є заборгованості перед держбюджетом.

Водночас міністр наголосив, що авіагалузь потребує держпідтримки, оскільки є дохідногенерувальною і для регіональних бюджетів, і для низки суміжних галузей.

"Я зацікавлений, щоб це була підтримка від держави не тільки словом, а й ділом. На жаль, це залежить не тільки від нашого міністерства", - наголосив Криклій.

Міністр також зазначив, що є низка джерел, кошти з яких може бути спрямовано на підтримку авіагалузі, й наразі це питання обговорюють з усіма профільними міністерствами.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА