20:56 18.09.2020

Fitch підтвердило рейтинг "Кернела" на рівні "BB-" зі стабільним прогнозом

2 хв читати
Fitch підтвердило рейтинг "Кернела" на рівні "BB-" зі стабільним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) українського агрохолдингу "Кернел" в іноземній і національній валюті на рівні "BB-", прогноз - "стабільний".

"Підтвердження рейтингу відображає наші очікування, що "Кернел" збереже високу частку експортного прибутку (95% EBITDA у 2020 фінансовому році, що завершився в червні) і продовжить активне рефінансування боргу з термінами погашення, що настають", - йдеться в релізі Fitch у п'ятницю.

За оцінками агентства, "Кернел" покаже рекордно високий показник EBITDA у 2020 ФР у розмірі $412 млн, що буде зумовлено рекордним урожаєм насіння соняшнику в Україні та більш високими середніми цінами на соняшникову олію протягом року. З розрахунку на тонну EBITDA перевищить $90 у 2020 ФР порівняно з $62 у 2019 ФР. Очікується, що прибуток буде також підтриманий значним вкладом бізнесу з перевалки та хорошою рентабельністю в сільському господарстві.

"Ми очікуємо, що рентабельність у базовому сегменті олії нормалізується до $60-75 за тонну у 2021-2023 ФР, що приведе до зниження EBITDA сегменту. Тим не менше, прибуток має зрости у 2022-2023 ФР завдяки запуску нових потужностей та ініціативам із підвищення ефективності", - прогнозує Fitch.

В основу цього прогнозу закладені припущення про капітальні інвестиції $240-250 млн у 2020 ФР і 2021 ФР, які включатимуть інвестиції в нові потужності портових терміналів, завод із переробки олійних на Західній Україні та когенераційні станції, після чого вони знизяться до $70-80 млн на рік.

Fitch очікує також дивідендів у розмірі від $20 млн до $40 млн у 2020-2023 ФР.

"Кернел" - найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

"Кернел" завершив 2019 ФР (липень-2018 - червень-2019) із чистим прибутком $179 млн, що у 3,2 раза більше, ніж у 2018 ФР. Виручка зросла на 66% - до $3,992 млрд, EBITDA - на 55%, до $346 млн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фіндиректор "Нафтогазу" пояснив рішення відкласти розміщення євробондів реакцією інвесторів на негативні новини з України

"Нафтогаз" вважає необґрунтованими озвучені главою Держподаткової багатомільярдні претензії

Автобусний перевізник FlixBus відкриває три нові лінії з України в Польщу та Чехію

"Нова пошта" відкрила з початку 2020 року 1,3 тис. нових відділень

Програма "Велике будівництво" не закінчиться після місцевих виборів - Зеленський

Україна продовжить співпрацю з МВФ, Світовим банком і ЄБРР - Зеленський

Україна розпочинає опалювальний сезон із рекордних запасів газу і вугілля - Зеленський

"Нафтогаз України" відклав розміщення єврооблігацій

На роботах із запобігання затопленню шахти "Золоте" розкрали понад 14 млн грн

Американська торговельна палата наполягає на якнайшвидшому ухваленні закону про випуск ОВДП для розрахунків із "зеленою" енергетикою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА