19:55 24.09.2020

Україна переглянула стандарти якості бензину та інших рідких палив

1 хв читати
Україна переглянула стандарти якості бензину та інших рідких палив

Кабінет міністрів України на засіданні 23 вересня вніс правки в Технічний регламент про вимоги до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива, зокрема, передбачив у ньому бензин E0 на додаток до E5, E7 і E10 і зобов'язав у паспорті якості зазначати гарантійний термін зберігання.

"Рішення покликане запобігти продажу неякісних палив на внутрішньому ринку, встановить єдині обов'язкові екологічні вимоги до палива відповідно до європейських стандартів", - прокоментувало це рішення Міністерство енергетики, яке виступило ініціатором змін.

Документ, зокрема, посилив граничні норми вмісту сірки в судновому паливі (до 0,1% і 0,5%), в пічному побутовому паливі (з 0,5-1,1% до 0,1%) і мазуті (з 3,5% до 1%).

Крім того, в техрегламенті уточнені визначення самого бензину і дизпалива, а також введені деякі нові терміни та визначення, що дозволить уникнути різного тлумачення положень документа.

"Постанова дозволить створити належні умови для виконання Україною вимог щодо дотримання європейських норм викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від використання нафтопродуктів", - наголошує Міненерго.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дві треті українських готелів у 2020 році скоротили виручку на 40% і більше - UHRA

"МАУ" пропонує Міністерству охорони здоров'я переглянути умови для в'їзду до України вакцинованим іноземцям

Уряд України підтримав законопроект, що дозволяє впровадження проектів державно-приватного партнерства в дорожній галузі

Наглядова рада "МГУ" заявляє про неможливість платити "Нафтогазу" за купівлю ОГТСУ та просить Кабмін розв'язати проблему

Газзбути почали звертатися до "Нафтогазу" по газ для побутових споживачів

Верховний Суд визнав протиправним і скасував рішення НБУ про відмову Резнікову в погодженні на посаду голови наглядової ради Ощадбанку

Туристична галузь України в 2020 році втратила близько 60 млрд грн - ДАРТ

Кабмін ініціює впровадження газопостачальниками річних контрактів на постачання газу для населення

Кабмін бере в управління генкомпанії, операторів ринків е/е та газу планує передати Міненерго

Прем'єр України доручив підготувати випуск "зелених" облігацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА